Možná by vás tento produkt zajímal spíše v létě, ale já ho mám ráda i na zimu a proto vám o něm i v zimě napíšu. Dodává mdlé a bledé pleti barvu, jejíž intenzitu si můžete sami korigovat. Řeč je o séru, které je vlastně tekutým bronzerem. Tím, že ho můžete nanášet v malém množství samostatně a nebo míchat s ostatními produkty, má velmi všestranné použití. 

Značka ho marketuje jako slunce v tubě bez škodlivého efektu slunečního UV záření.  Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops je sérum řídké konzistence. Má krásný slabý lesk, kdy drobnou a velmi jemnou perleť vidíte už v kapičce po vytlačení z pumpičkové tuby. Velmi dobře se roztírá a ještě lépe míchá se vším, co si zamanete. Zkoušela jsem ho nanášet jako bronzer jenom samotný a to opravdu potřebujete minimální množství, jelikož je velmi pigmentovaný. Udělá pěkný a hlavně rychlý efekt. Pak jsem zkoušela míchat s krémem i olejem, obojí před nanesením, na ruce, a obojí sedlo bez problémů. Roztíratelnost produktu, se kterým mícháte, to vůbec nemění. Tím, že si množství regulujete sami, tak jste opálení více či méně a nebo vám pleť jen jemně rozzáří a vygumuje efekt neprospané noci a únavy. Krycí schopnost u něj nehledejte, ale s makeupem ho smíchat můžete. A je to super nápad, jak si přizpůsobit odstín. Bude se hodit hlavně tehdy, pokud máte makeup světlejší než je vaše pleť. To se stává hlavně tehdy, když ho máte ještě z období zimy a v létě či začátkem podzimu jste opálení. Stačí kapička tohoto séra do makeupu, smíchat a máte vystaráno. Celé konzistenci to dodá na intenzitě a máte makeup barvou odpovídající vašemu opálení. Obličej to navíc nádherně rozzáří.

Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops
Bronzující sérum Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops

Na léto mám velmi praktický tip – pokud vlastníte minerální SPF krém, který zanechává bílý povlak, ale přesto se ho nechcete vzdát, tak nemusíte. Ode mne už ostatně víte, že SPF je pleti a zdraví nejvíce prospěšné právě a pouze v této formě jako fyzikální, minerální UV filtr. Nikdy vám z mnoha důvodů nebudu doporučovat SPF s chemickým filtrem. Takže, jak přizpůsobit minerální filtr barvě pleti? Smíchejte bílý fyzikální SPF krém nebo lotion s tímto bronzerem a máte nádherný, tónovaný krém. Vím, dělat by se to nemělo, a to z toho důvodu, že vlastní SPF tím naředíte. Já si však říkám, že ho tam stačí opravdu malá kapka a pokud se mi SPF rozředí na slabší faktor, tak to bude jenom o velmi málo. Tady jasně vidíte, že prohřešky v péči o pleť mi nejsou cizí. 

Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops je absolutně bez vůně a jako všechny produkty této značky i bez minerálních olejů, silikonů, alkoholu, chemického SPF a esenciálních olejů. Obsahuje ale čistý, nefiltrovaný marulový olej (olejovou složku ale pocitově vůbec necítíte), platinové peptidy, extrakty z bílého čaje a barvu zajišťuje nerafinovaný kakaový prášek. 

Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops
Bronzující sérum Drunk Elephant D–Bronzi Anti–Pollution Sunshine Drops

Přípravek dostal za dobu své existence již tři ocenění. Ne všechny produkty od Drunk Elephant stojí za to si pořídit (tedy alespoň pro mne, ale vím, že dost lidí nedá dopoustit na celou řadu). Pokud ale toužíte vyzkoušet z této značky aspoň něco, tak kromě marulového oleje bych vám doporučila právě tento multifunkční, bronzující koncentrát v tubičce. Super zprávou je, že značku Drunk Elephant můžete objednávat i do Čech na www.cultbeauty.co.uk, dále samozřejmě na jejich oficiálních stránkách www.drunkelephant.com a na www.sephora.com. Jejich produkty jsem vyzkoušela všechny, takže na cokoliv se budete chtít zeptat, tak mne můžete kontaktovat. Někdy mívám i pár vzorečků na zaslání.

Výhody:

  • pečující, nemastné, lehké složení bez vůně
  • výborně se mixuje s ostatními produkty pro opálený či jen rozjasněný vzhled
  • vyřeší problém příliš světlého makeupu
  • po smíchání s minerálním SPF eliminujete viditelný bílý povlak na pleti
  • rychlá aplikace samostatně jako tekutý bronzer

Nevýhody: 

  • skoro žádné mně nenapadají. Možná vyšší pořizovací cena…

Předchozí článekMoje zimní skincare rutina
Další článekBabo Botanicals Daily Sheer Tinted Facial Mineral Sunscreen SPF 30