Pleťové konzultace

Můj online program individuálního poradenství zahrnuje:

 • doporučení v péči o pleť v rámci pleťové rutiny
 • identifikování vhodné strategie při problémech jako je stárnoucí pokožka, citlivá pleť, hyperpigmentace, prevence vrásek, akné, rosacea, seborea
 • orientaci při výběru kosmetiky (green beauty, non-toxic, čisté ingredience)
 • vysvětlení aktivních látek v přípravcích a poskládání těch, které jsou vhodné přímo na vás
 • doporučení v rámci životosprávy a užívání suplementů (vitamíny, minerály, čajové kůry atd. důležité pro správnou činnost kůže a cíleně zaměřené individuálně pro váš lifestyle)
 • doporučení ozdravného pleťového programu pro obličej i tělo po léčbě chemoterapií či radiací
 • rady a konzultace ohledně přípravků a péče o kůži miminek, batolat a dětí s citlivou pokožkou či ekzémy

Pro  své klientky/klienty, jejich děti a i pro sebe vybírám kosmetiku bez složek potenciálně škodlivých a toxických, tedy čistou, bezpečnou, která podléhá pečlivému výběru z hlediska bezrizikovosti složek. Jsou to přípravky, které můžete s klidným svědomím používat při snaze o otěhotnění, v těhotenství, při kojení, v menopauze i ve vyšším věku při křehké, slabé pokožce. Pracuji independentně a takto doporučuji i značky a přípravky kosmetiky. V mých doporučeních nepropaguji žádnou značku nad jinými. Vždy se snažím produkty a pleťovou rutinu navrhnout tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. 

Dívám se na ženu jako celek. Můj pohled na kůži je holistický, zajímá mne momentální i dlouhodobý stav kůže a faktory, které s pletí souvisí. To jsou kromě preference určitých přípravků a konzistencí a dosavadní pleťové rutiny i otázky ohledně životního stylu. Například jak se stravujete, kolik hodin spíte, zda se rádi opalujete, zda užíváte nějaké vitamíny. Důležité jsou i informace typu alergií a potravinových citlivostí, hladina vašeho stresu či zda se momentálně nacházíte v hormonálně citlivém období těhotenství, po porodu, v perimenopauze či menopauze. To vše souvisí s pletí a zdraví kůže. Podstatné jsou i finanční možnosti a ochota a možnost do pleťové rutiny zainvestovat.


Jak vše probíhá?

Dotazník

Po obdržení dotazníku zpět od vás si nad ním musím sednout, dát věci do souvislosti, vcítit se do toho, jaká vaše kůže je, jak reaguje a co asi potřebuje. To mi vezme nějaký čas, ráda se zamýšlím, hledám řešení a nerada věci uspěchávám. 
Po mojí mravenčí práci, která mne určitě nenechá spát, si udělám obrázek o vaší pleti a zorientuji se v jejích potřebách. Většinou během týdne mám hotovo.

Konzultace

Poté si domluvíme online privátní pleťovou konzultaci.
Přímo při ní se snažím s klientkou doplnit informace, které mi pomohou k dokončení poznání toho, co pleť potřebuje. Probereme přípravky, které používáte a jak je používáte. Spolu identifikujeme místa vhodná na změny v domácí pleťové péči a výběru přípravků. Důležitou součástí je i anamnéza užívání vitamínů, minerálů, probiotik či léků. Při konzultaci máte super příležitost se ptát na otázky, složky v produktech, jejich účinky a na látky, kterých je lépe se vyvarovat a vůbec všechno, co vás ohledně pleti zajímá. 

Během konzultace a po ní následně “dopiluji” program, který pro vás bude připravený k dosáhnutí toho, aby vaše pleť dostávala to, co potřebuje. A naopak, aby jste ubrali v péči či přípravcích tam, kde to pleti nesvědčí.

Vypracovaná doporučení

Po konzultaci budeme nadále v kontaktu. Já budu vypracovávat závěr/doporučení/program, který dostanete v psané formě, takže vše budete mít tak, abyste se k tomu mohli vracet a na nic nezapomněli. 

Doporučení, které vám poskládám, zahrnují:

 • specifické kosmetické přípravky vhodné pro vaši domácí péči/rutinu
 • informace o tom, kde je koupíte či objednáte
 • cílené tipy jak a kdy je používat a kombinovat
 • péči o pleť sestavenou cíleně na míru
 • doporučení v rámci životosprávy a užívání suplementů (vitamíny, minerály, probiotika, bylinné čajové kůry, strava zaměřená na úpravu mikrobiomu)
 • tipy navíc pro extra péči – speciální kosmetická ošetření, vhodnost/nevhodnost určitých procedur či zákroků, péče o pleť v době stresu, pomůcky pro domácí ošetření pleti

Žádaná je tzv. “follow up” konzultace po 4 týdnech, kdy klient/ka i já máme šanci vidět progres a změny na pleti, reakce kůže, zlepšení/zhoršení a vůbec jak vám sednou změny v pleťové rutině. Je zde prostor k doplnění mezer, přidání či ubrání kosmetických produktů i přípravků užívaných i vnitřně /vitamíny, kolagen, rybí tuk, čistící čaje…/.

CENÍK OSOBNÍCH KONZULTACÍ

1 – 1.5 hodiny2,300 Kč95 Euro

Platba: Online převodem na účet po obdržení dotazníku, před konzultací. Číslo účtu vám bude zasláno ve zprávě. 
Pusťme se tedy do toho, těším se na zpracovávání vašeho dotazníku a na brzkou pleťovou konzultaci!Chci pleťovou konzultaci