Nákup všech mých užívaných produktů podléhá velmi pečlivému výběru. Vím, které látky v kosmetice chci a které ne. Tato selekce je ale podmíněná nejenom mými roky studia a výzkumem všeho okolo potenciálně rizikových složkách kosmetiky, ale i typem mé pleti a její citlivostí. Proto nejsem typickým objednavatelem beauty boxů. Mám přitom ráda překvapení a vím, že beauty boxy mají zvýhodněné ceny. Mnohdy takové, že jednotlivé přípravky za nižší ceny jinde nekoupíte, ale moje pleť na překvápka moc není a já už vím, co jí udělá dobře a co ne. Tedy většinou. 

Beauty Heroes balíčky mají ale jednu super výhodu. Můžete se mrknout na jejich stránky, vidět aktuální obsah beauty boxu na daný měsíc a koupit si jen ten jeden box z daného měsíce. Přípravky v něm jsou za zlomek ceny než když je pořídíte jednotlivě, mimo box. Někdy to jsou produkty, které již znáte a měli jste šanci vyzkoušet a jindy to jsou nováčci na trhu. Pokud si předplatíte jen jeden balíček, cena vyjde na 58.95 amerických dolarů. Při předplatném na 3 měsíce a více se pak cena rapidně snižuje.

Beauty Heroes balíček

V únoru byl v prodeji box s přípravky od Bluh Alchemy. A to koncentrát s retinolem a oční sérum. Bluh Alchemy byla pro mne značka neznámá, avšak moc se mi líbí její filozofie získávání organických rostlinek, bio extraktů a míchání všech aktivních složek tak, aby působily na kůži synergisticky. Zakladatelka této značky měla k výrobě produktů velkou motivaci. Fakt, že podnětem k výrobě čisté kosmetiky bylo těžké autoimunitní onemocnění její dcerky, mi napovídá, že přípravky budou pečlivě naformulované, kvalitní a bez rizikových složek.

Kdo by odolal, když obsahem tohoto beauty boxu byl Botanic-Retinol Cell Renewal Concentrate a Eye Oil Serum. První přípravek je unikátně založený na synergistickém účinku bakuchiolu, cacay oleji, biofermentátu z vodního melounu, fíkovém a karotkovém oleji, tripeptidů, niacinamidu, ubiquinonu a dalších.

Beauty Heroes balíček s produkty Bluh Alchemy

Oční sérum je zase s výtažky z kávového zrna, švestky kakadu, ibišku, s lékořicí, vanilkou a šípkovým olejem. Neodolala jsem. Oba přípravky mne zlákaly svými složkami, slibovanými účinky ale i cenou. Protože jednotlivě bych si je pro vysokou cenu asi nikdy nekoupila.

Pokud si někdy chcete udělat radost a vyzkoušet některé z niche produktů luxusní eco pleťové péče, tak beauty boxy od Beauty Heroes se zasílají i do České Republiky. Podle všeho přijdou promptně a bez problémů. Jsem toho názoru, že stojí za to je vyzkoušet. Hlavně tehdy, když dlouho chcete přípravky určité značky, nebo narazíte na produkty, které vás zaujmou, ale bez slevy byste za ně peníze nevydali. Beauty Heroes box vám koupi dovolí za mnohem přijatelnější cenu. A pokud jste předplatitelem boxu, tak na další produkty z jejich online obchodu máte rovněž slevu. O tom, jaký dojem a účinky oba dva přípravky zanechaly na mojí pleti, se dočtete zde.

Předchozí článekBabo Botanicals Daily Sheer Tinted Facial Mineral Sunscreen SPF 30
Další článekJe bakuchiol olej skutečně “novým” retinolem?