Když jsem rozbalovala Vánoční balíček jako dárek od kamarádky poslaný z Německa až do Canady, překvapil mne hotový poklad. Produkt od jedné z nejčistších, luxusních a ekologických značek, které znám. Moc se o ní nemluví a přitom by si to tak zasloužila.

(M)anasi 7 je švédská řada líčidel, která využívá certifikované organické suroviny jako například organické oleje, másla, vosky, rostliny či květiny, které jsou pěstovány v souladu s předpisy EU pro ekologické zemědělství. Její produkty spojují vlastnosti výživných a organických ingrediencí té nejčistší kvality. To, na co jste byli zvyklí z konvenční kosmeticky plné zbytečných látek, plnidel, silikonů, tak najdete zde, ale ve špičkové přírodní kvalitě. Kolekce je vytvořená z nejkvalitnějších naturálních, divoce rostoucích a certifikovaných ekologických surovin. Její zakladatelka, Susanne Manasi, pracovala více než 20 let jako makeup artist a vyznává holistický, zdravý a udržitelný způsob života, který se promítá do vývoje a tvorby jejích produktů. S jejími líčidly je to u mne láska na první pohled. 

(M)anasi 7 Silk Glow Powder – Perihelion

Dárek, o kterým hovořím, je (M)anasi 7 Silk Glow Powder – Perihelion. Je to neuvěřitelně jemný a hebký 100% přírodní pudr, vyrobený z jemně namletého hedvábného prášku. Jeho barva je zlato-brosková s narůžovělým podtónem.

Při nanesení na pleť ji rozjasní, prozáří a dodá jemný lesk. Nečekejte matný, pudrový a popelavý vzhled, který se už dávno nenosí. Tento pudr je lehký jako pírko a i když samozřejmě zmatňuje, tak pleť pořád vypadá zdravě. A o to jde.

(M)anasi 7 Silk Glow Powder – Perihelion

Hlavními složkami jsou přírodní, volně se vyskytující silika (křemen), hedvábný prášek, mica (slída). Neobsahuje silikony ani žádné nežádoucí složky vyskytující se v běžných, konvenčních pudrech. Značka má ještě jeden typ pudru, který je úplně transparentní. Vhodný tehdy, když nechcete pleti dodávat žádnou barvu. 

Líbí se mi na něm naprosto vše, včetně jeho balení. (M)anasi 7 používá udržitelné obaly vyráběné šetrně za použití 32% rostlinného celulózového materiálu pocházejícího ze dřeva v kombinaci s odolnými materiály z obnovitelných zdrojů, které nepochází z ropného průmyslu. Samotný pudr je v jednoduché, průhledné dózičce s černým víčkem. Na první pohled je jasné, jak moc je jemný a nadýchaný. 

Dobrou zprávou je, že značku (M)anasi 7 můžete objednat již i v Evropě a dokonce i v Čechách. Jelikož s touto značkou si kupujete bio ingredience, bylinky a extrakty té nejvyšší kvality, nečekejte nízkou cenu jako u pudru z drogerky. Tady platíte za top kvalitu, podobně jako u Kjaer Weis či Inika.

Předchozí článekKjaer Weis Honor Lipstick
Další článekPleťové sérum a jeho vrstvení v zimě

Comments are closed.