Dnes chci psát o mini tubičce multilíčidla, které vás překvapí svojí pigmentací i výdrží. Color Haze je rtěnka, tvářenka, oční stín a některé odstíny poslouží i jako tekutý bronzer. 

Značku Ilia Beauty nejspíš znáte. Založila ji Sasha Plavsic, která je původem z Chorvatska a žije v USA. A stejně nebo podobně jako ostatní founders čistých, luxusních eko značek chtěla mít svoji řadu s bezpečnými ingrediencemi. Pokud Ilia Beauty používá složky syntetické, tak jsou to jen ty s prokázanou bezpečností. A abyste si nemysleli, že ok je používat pouze a jenom kosmetiku přírodní, tak některé syntetické látky mohou být skutečně bezpečnější než ty naturální. A v tom případě je můžeme s klidem používat. Nic proti tomu. Syntetika neznamená špatný produkt. Když se vyznáte v ingrediencích, je to o mnoho snadnější a brzy víte, co je bezpečné, co je rizikové, co chcete a co ne. 

Když jsem produkty značky Ilia Beauty začala před xx lety kupovat, měli v sortimentu pouze rtěnky a lesky na rty. Lipgloss odstínu Peek-A-Boo je dodnes mojí stálicí. Univerzální, nude odstín, hodící se k jakémukoliv líčení v zimě i v létě kupuji po několik let opakovaně. Byla jsem zvědavá, jestli si podobnou pozornost zaslouží i toto nové multilíčidlo. 

Multilíčidlo Ilia Beauty Color Haze, odstín Temptation

Ilia Beauty Color Haze je sice na trhu už nějakou dobu, ale já se k němu dostala až nyní. Když mně produkt v balíčku s jinými věcmi dorazil, samotnou mne překvapilo, jak je maličký. Po vyzkoušení jsem pochopila, že množství je naprosto dostatečné vzhledem k tomu, jak moc je pigmentovaný. Stačí ho minimální množství, mne na celou tvář (rty a tvářenka) asi jako špendlíková hlavička. Jakmile to přeženete, je to opravdu moc, protože jeho silná pigmentace nejde jen tak odstranit. 

Koupila jsem si Temptation, což je teplejší barva v korálovém, červeno-růžovém odstínu. Naprosto univerzální na rty a líčka. Pokud máte rádi rychlé líčení, navíc v jednom tónu, tak tahle věcička bude pro vás. Je navíc velice skladná a díky velikosti výborná na cestovaní. 

Finiš je definitivně matný, takže podle mne bude mít výdrž i na mastných typech pleti. Obsahuje přitom ale i olej ze lněného a bavlníkového semínka, kokosový a jojobový olej. Mastnou či olejovou konzistenci přitom Color Haze nemá, přímo naopak. Jeho textura je krásně sametová. Mne vydržel bez oprav dobrých 10 hodin. A to jsem pleť předtím přímo promastila výživným olejem.

Multilíčidlo Ilia Beauty Color Haze, odstín Temptation

Dávkuje se velmi dobře, má aplikátor podobný jako je na tubičkách s lesky na rty nebo tekutými rtěnkami. Takto nanášet bych ho ale nedoporučila, protože vzhledem k silné pigmentaci je lepší přímo vidět, jaké množství nabíráte. Jinak přeberete a s přebytečnou barvičkou už není co dál udělat. Jinak je líčení s ním snadné a nekomplikované. Už teď mne láká koupit si i druhý odstín, což by v mém případě byl Before Today. 

Tubičky multilíčidla Color Haze můžete zakoupit na www.naturisimo.comwww.iliabeauty.comwww.thedetoxmarket.ca

Výhody:

  • Univerzální multilíčidlo použitelné na rty, líčka i jako bronzer
  • Silná pigmentace, tudíž potřebujete minimální množství
  • Vhodné a praktické na nošení s sebou
  • Matný finiš a dlouhá výdrž 
  • Pečující složení bez rizikových látek

Nevýhody:

  • Můžete to přehnat s množstvím, kterého potřebujete opravdu málo
  • Jako nevýhoda se může zdát malé balení, ale toto je skutečně zdánlivé, protože produktu potřebuje na nalíčení minimální množství
  • Výsledný finiš je silně matný, tudíž nic pro toho, kdo má rád glowy efekt
Předchozí článekRahua Founder`s Blend Scalp & Hair Treatment
Další článekVitamín D a jeho účinky nejen na pleť